Projektai - HOMA

Abstrakcijos tavo
interpretacijai.

Homa projektai — skirtingos gražiausio miesto žemėje charakterio pusės.
Kiekvienas jų turi savo asmenybę, istoriją bei gyvenimo paveikslą. Jie — tarsi
teiginiai, pasakojantys tavo gyvenimo istoriją ir atveriantys lapą jos tęsiniui.

Žemyn

24 terasos

Išplėskite savo gyvenimo ribas, lai niekas nevaržo Jūsų laisvės, laimės, pilnatvės ir džiaugsmo. Projektas „24 terasos“ – tai jaukus, mažai bendruomenei skirtas gyvenamųjų kotedžų projektas Vilniaus mieste, Tarandėje. Gyvenimas čia verda ne tik Jūsų namuose, bet tęsiasi ir už jų sienų – nuosavoje terasoje, kieme. Tai vieta Jums, dėl Jūsų, apie Jus ir Jūsų šeimą. Kurkite savo istoriją vienoje iš 24 terasų.

Diena nuosavoje terasoje

Vytenio 4

Privatumas ir ramybė įvykių centre - taip apibūdintume gyvenimą Naujamiesčio bei senamiesčio sankirtoje statomame „Vytenio 4" projekte. Europietiško modernaus miesto ir Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio ir kavą iš mėgstamiausios baristos. Keturi skirtingi sezonai „Vytenio 4" - tai galimybė iš privačios stogo terasos stebėti, kaip keičiasi metų laikai, kaip pavasarį keičia vasarą, o rudenį - žiema.

Rytas miesto centre

Paukščių takas

Sakoma, jog žvaigždžių visatoje — daugiau nei smėlio smilčių pasaulio kopose bei dykumose. Įsivaizduoti sunku, tačiau Paukščių taką sudaro apie 400 milijardų žvaigždžių. Suskaičiuoti visas — tikimybė maža. Bet svajotojai nepasiduoda. Pasileiskite į nepakartojamą nuotykį, kuriame dangus — vienintelė riba, diktuojanti nakties spektaklio ritmą.

Vakaras tarp žvaigždžių prie draustinio

Gilužio rivjera

Lyg gyventum nuosavoje oazėje: saulės pasveikinimas medituojant ant kvepiančios žolės bei palydėjimas vaikštinėjant ežero krantine, visa tai — naujajame Homa projekte. Nuo sutvarkytos krantinės, suteiksiančios erdvę gamtos bei žmogaus ryšio puoselėjimui, iki aktyvaus laisvalaikio erdvių — kurdami „Gilužio Rivjeros“ gyvenvietę apgalvojome žmogaus ryšį su gamta bei gyvenimo patogumą.

Rytas ant ežero kranto

Lazdynėlių vingis

Tarp savos bendruomenės, gamtos bei ramybės. Mieste, tačiau ne jo šurmulyje — jaukus keturių aukštų projektas įsikūręs vakarinėje sostinės dalyje, Lazdynėliuose. Gaivi žaluma, Neries tėkmė šalia ir erdvė aktyviam laisvalaikiui su šeima — tik dalis gamtos dovanų naujajame Homa žmonių rajone.

Popietė Neries vingyje

Laisvės 77

Didžiausias gyvenimo mieste privalumas – sutaupytas laikas, kurį galite skirti sau. Sporto klubai, didieji prekybos centrai, jaukios kavinės, stotelės bei automobilių dalijimosi vietos pasiekiamos greičiau nei per 10 minučių. Gyvenkite čia ir dabar, namai mieste – visa ko centre. Prie pat namų driekiasi platūs dviračių takai, jungiantys centrą bei kitus svarbius miesto taškus. Puiki projekto lokacija suteikia daugiau laisvės aktyviam laisvalaikiui.

Vakaras paslaugų apsuptyje

Sekmadienio ryto istorija.


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/homa/domains/homa.lt/public_html/wp-content/themes/homa/templates/projects-slider.php on line 43

Loftai 555

  • Naujamiestis
  • 2015.07


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/homa/domains/homa.lt/public_html/wp-content/themes/homa/templates/projects-slider.php on line 43

Valakampių rivjera

  • Valakampiai
  • 10 erdvių
  • 2018.07

Prabangus ir išskirtinis projektas ant Neries kranto, kuriame apsigyvens tik 8 naujakuriai.


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/homa/domains/homa.lt/public_html/wp-content/themes/homa/templates/projects-slider.php on line 43

Bendorėlių slėnis

  • Klevinė
  • 10 erdvių
  • 2018.07

Namų valdos sklypų masyvas Klevinėje, ramioje užmiesčio vietoje, prie pat pilnai išvystytos infrastrutūros.